1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Vandaag genieten de renners uit de Tour van hun welverdiende rustdag in Clermont-Ferrand. Ze hebben inmiddels negen etappes gereden. Op de rustdag maken de renners - na het ontbijt - vaak een kort trainingsritje. Mike en zijn ploeggenoten hebben een route van 42 kilometer vandaag uitgetekend. Gewoonlijk stoppen ze voor een lekker koffietje. Bij terugkomst wacht alweer de lunch. In de middaguren een bezoekje aan de masseur en de osteopaat en 'savonds natuurlijk het diner.

Avondetappe

Vanavond zal Mike, samen met Tom Dumoulin en Karl Vannieuwkerke te gast zijn bij de NOS Avondetappe. Dione de Graaff zal het drietal ontvangen vanaf 21:30 uur. De uitzending is te volgen op NPO1.

Terug- en vooruitkijken

Ik vraag MIke naar zijn frisheid. Mike: "Beklimmingen gaan goed. Ik hoef niet tot het gaatje te gaan, maar aan de andere kant is het niveau hoog. Misschien te hoog om iets te kunnen proberen in de lastige ritten, In de gemakkelijkere (lees: redelijk vlakke) ritten heb ik een duidelijke taak naar Biniam Girmay. Dus we rollen de dagen wel door. We gaan wel proberen mee te zitten in de komende etappes, want dat is nog niet gelukt."

Corine en ouders

Echtgenote Corine was gisteren in de Tour bij de start. Ze was op weg naar Zuid-Frankrijk en kon de reis mooi combineren met een dagje Tour. Mike: "Mijn ouders doen ook een weekje Tour en die zal ik zeker zien de komende dagen. Ze reizen namelijk door naar de Alpen."

 

Touur rustdag PHOTONEWS 11042017 048